Jump to content

bila sudužnik i sada plaćam


isolda

Preporučene objave

prije tri godine tadašnji suprug i ja kupili smo auto na leasing,on je korisnik kredita,a ja sam mu sudužnik.osam mjeseci nakon toga se razvodimo.auto ostaje kod bivšeg supruga, s tim što on obećava da će redovno otplaćivati kredit.moja nesreća je što kredit nije išao na administrativnu zabranu.bivši prestaje plaćati redovno kredit,i meni banka sjeda na plaću.

on je u redovnom radnom odnosu,radi u državnoj službi,ne komuniciramo pa ne znam da li mu je plaća opterećena s još nečim osim alimentacijom..moja plaća je već opterećena mojim kreditom,i sad još njegov :-x

MOLIM VAS pomozite savjetom ako netko zna što da učinim da nemoram ja otplaćivati.

hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazalost, kredit cete morati otplacivati jer ste sami pristali da budete sudznik u kreditu te ste na sebe preuzeli obavezu otplate kredita u slucaju da duznik ne vraca kredit.

 

U kreditu, u smislu otplate kredita, imate sve obaveze kao da ste Vi podigli taj kredit.

 

Jedino sto Vam preostaje, a s obzirom na nastalu situaciju, je regresna tuzba ili kako god se to zvalo ... angazirajte odvjetnika odmah ...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija