Jump to content

za mr.bigfoota


destiny

Preporučene objave

pozdrav,

jedna zamolba prema Vama.Makar se ne slažem sa dosta Vaših stavova znam da mi možete pomoć.Molim Vas recite mi kako da "privolim"supruginu psihijatricu da mi kaže kakvo je njeno stvarno psihičko stanje.Doktorica mi mulja da budem strpljiv i bla bla(telefonski),a kad sam pitao da mene sasluša, rekla da bi ona najrađe da se nađemo u troje u ordinaciji.Na to moja ženica ne pristaje ni u ludilu,a doktorica neće slušati mene samog.Žena skriva nalaze i ja niš neznam,što god je pitam ,samo što me ne ugrize...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne možete "privoliti" supruginu psihijatricu da vam kaže kakvo je njeno psihičko stanje. Osobno, sumnjam, da kad biste je i "privolili" ne bi dobili istinito i razrješavajuće objašnjenje i rješenje vaših bračnih problema......

 

Pokušajte saznati što više o Graničnom poremećaju osobnosti....njegovim karakteristikama i uobićajenim postupcima takvih osoba.....

 

Ukoliko, se vaša priča poklapa sa dijagnostičkim kriterijima...imate šansu da spasite sebe i vašu djecu...

 

Naime, tad je sve jasno...i postoji način da izađete iz pakla.....

 

Realno, možete jedino tijekom sudskog postupka razvoda ( ni slučajno ne iznosite svoje viđenje vašeg braka u Centru za socijalnu skrb ), zatražiti, preko odvjetnika - jer je očito da ste već dosta oštećeni - psihijatrijsko vještačenje.......

 

IZAĐITE IZ KUTiJE, gledajte na cijelu situaciju kao da vas se ne tiče, bolest vaše žene nije vaš problem, niti imate imalo šanse da je promijenite - ljudsko pravo da, ali ne civilizacijsko ili pravno......ne

 

 

Pokušajte spasiti svoju djecu i nadajte se da ćete naići na stručnog , poštenog i hrabrog psihijatra i kliničkog psihologa....

 

Svoju obitelj teško da ćete sačuvati, a ni supruzi ne možete pomoći , danas , u ovim društvenim i pravnim okolnostima..........priroda je neumitna i jača od ikakve logike i ljudskosti, a pogotovo od Obiteljskog zakona........

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija