Jump to content

nepravednost


Valentino Bosilj

Preporučene objave

Lp

Ja sam Valentino ,i imam jedno pitanje.

prije dvije godine sam optužen za " nedozvoljeno posjedovanje ,izradu i nabavljanje oružja i eksplozivnih tvari" članka 3231 KZ-a i da sam izrazio bombu radi daljnje preprodaje...tad su pretresli kompletnu kuču,okučnicu,automobil,ama baš sve i nisu našli ništa,a radilo se o tome..da je xxxxx xxxxxx,ako ste čuli za njega bio kod mene...i kad je otišao kod mene zaustavila ga je policija i našla bombu u njegovom autu,tada su mene optužili da sam ju ja izradio i da je po to došao k meni..što je netočno..bio sam 2 dana u pritvoru na ispitivanjima..tada su me pustili na slobodu...zatim su me pozvali na sudjelovanje i pretragu mog mobilnog uređaja i naravno nisu našli ništa..moja i xxxxxxxxx izjava se skoro i podudaraju..kolko vidim po optužnici..znači oni nemaju niti jedan dokaz protiv mene..prisluškivali su me i od tog prisluškivanja su oni zaključili da je moj najbolji prijatelj moj otac..da je moj nadimak dino,a ne tino..i takve gluposti..nakon par mj je došla optužnica u kojoj oni zahtjevaju kaznu za mene u trajanju od 8 mjeseci ..te da se ona neče izvršiti ako u trajanju 3 godine ne počinim nikakvo kazneno djelo..ŠOK za mene poštoi sam imao 19 godina..i sve mi se srušilo..zatim sam uzeo odvjetnika kojag sam masno platio..napisao je žalbu koju oni nisu ni pogledali....nakon toga mi je u 5 mj došao poziv za sud...koju su otkazali nekoliko sati prije početka suđenja..i zatim od 2014 od 7 mj špa sve do sad nije bilo nikakvog glasa o tome..tek sad je došao poziv za sud ..za to vrijeme sam "odložio" odvjetnika sa strane i hoču se sam braniti..

u te 2 godine kad got da me policija zaustavila ..uvjek su pregledavali cijeli auto..kad god da sam ganicu prelazio kompletni pretres auta i osoba i mene..tako da mi je dosta toga..Dal ovdje postoji netko tko mi može dati savjet što dalje ?Kako se postaviti?..

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije svega - bez osobnih podataka. Svoje ako želite slobodno iznosite, ali tuđe ne.

 

Druga stvar - postupanje policije ja nažalost, potpuno opravdano. Vi ste zavedeni u njihovim evidencijama kao počinitelj i optuženik ozbiljnog kaznenog djela i njihova opreznost ima opravdanja. Doduše, jedno je pregled, a drugo pretraga vozila. Za prvo nalog nije potreban, ali za drugo jeste (uz iznimke).

 

I treće - ishod svega zavisit će o obrani ovog drugog suoptuženika, ukoliko vi tvrdite da sa djelom nemate ama baš ništa, niti ima kakvih drugih konkretnih dokaza. Međutim, ako vas II-optuženi tereti, to će biti vrlo gadno za izvući, i iskusni branitelj vam je ovdje nužan, bez uvrede. Odluka je samo vaša.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija