Jump to content

Ples kao posao


petra32

Preporučene objave

Pozdrav,

nadam se da ce mi netko pomoci sa savjetom jer smo ja i pravo na ratnoj nozi :predaja:

Naime, nalazim se na malom otoku, volim ples i ukazala mi se prilika da završim tečaj za licenciranog instruktora zumbe. E sad, ''lako'' ja završim tečaj, ne muči me toliko taj dio, koliko - što nakon toga?

Dakle, imam diplomu u rukama, nezaposlena sam, muž mi ima sezonski obrt (uz njega je zaposlen u državnoj firmi), e da, i moj račun je u blokadi.

Koja mi je najbezbolnija i najjeftinija opcija? Obrt? Firma? Udruga,klub? Dodavanje djelatnosti na postoječi obrt?

Moram ici za tim da sam na otoku i da ce vjerojatno sve to prva dva mjeseca biti boom, poslje cu se vjerojatno natezat i pokusavat skrpat sebi za placu, ali smatram da vrijedi pokusat. Koliko radi sebe, toliko i radi razvitka života na otoku i pružanja nekakvog sadržaja i djeci i odraslima u ovim hladnim zimskim danima..

Razmišljala sam o radu na crno, al s obzirom da bi ljude privlačila plakatima, flyerima, nadam se i sudjelovanju na nekim otočkim aktivnostima, rad na crno mi i nije bas neka opcija..

Ugrubo računajući, mislim da bi mi mjesečna zarada u prosjeku bila tek oko 4000kn bruto, ali ako je sve to izvedivo, opet bolje išta nego ništa..

Nadam se da će te mi pomoći.. unaprijed hvala :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moram ici za tim da sam na otoku i da ce vjerojatno sve to prva dva mjeseca biti boom, poslje cu se vjerojatno natezat i pokusavat skrpat sebi za placu, ali smatram da vrijedi pokusat. Koliko radi sebe, toliko i radi razvitka života na otoku i pružanja nekakvog sadržaja i djeci i odraslima u ovim hladnim zimskim danima..

 

Poštovana,

zbog ovoga što ste naveli moža vam bude interesantno ovo

 

http://www.glas-slavonije.hr/196616/4/Umjesto-cekanja-socijale--otvorila-fitness-centar

 

http://www.savez.potrosac.hr/index.php/14-pravni-savjeti/11-radni-odnos-u-udrugama

 

Pa se možda uspije i sa lokanom samoupravom riješiti nekakov povoljan prostor itd.

 

Kako ovo ostvariti, možda će vam najbolje pojasniti (naravno, ako želi) gđica u članku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija