Jump to content

Ostali poslovi po nalogu poslodavca


JEKA

Preporučene objave

Poštovani ,

Radim kao administrativni djelatnik u privatnoj firmi koja se bavi proizvodnjom kolača.Na razgovoru za posao rečeno mi je da ću obavljati administrativne poslove .U ugovoru o radu osim administrativnih poslova piše i „ostali poslovi po nalogu poslodavca“. U zadnje vrijeme poslodavac vrši mobing kako na sve djelatnice tako i ne mene .Do sada sam radila isključivo administrativne poslove,no odnedavno moram pripremati plastične kutijice djelatnicama u proizvodnji,dnevno složiti po 400 kom.transportnih kutija, lijepiti deklaracije na kutijice kolača te iste slagati u transportne kutije,prati stepenice, svakodnevno raditi inventuru skladišta....Obzirom da mi ti poslovi oduzimaju puno vremena,zapostavljam administrativne poslove koje ne stižem napraviti..Poslodavcu sam to rekla no on je rekao da njega zanima samo proizvodnja i da imam raditi u radioni brzo,brzo bez priče....Zanima me da li moram raditi sve navedene poslove iako ne spadaju u administrativne poslove? U slučaju da dam otkaz( jer presing je prevelik i ne znam do kad ću izdržati,a probat ću izdržati što duže jer imam 50 god.i bojim se da više neću pronaći drugi posao ) no za svaki slućaj,postoji li ikakva mogućnost da ostvarim pravo na novčanu naknadu ako napišem izjavu o otkazu u kojoj bih navela da dajem otkaz zbog novo nametnutih poslova zbog kojih ne stižem obaviti sve poslove koji se od mene zahtijevaju?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija