Jump to content

Raspad braka + izbacivanje


Anonimno457

Preporučene objave

Postovani,

Prije 1 tjedan supruga mi je rekla da zeli okoncati nas brak i zeli me istjerati iz kuce njezinih roditelja koji nisu kazali da moram otici. Sada me zanima koja su moja prava buduci da imamo dvoje djece ? Te njezini mi nisu jos rekli da moram otici nego samo ona. Koliko sam uspio procitati ne moze me ona izbaciti nego me moze izbaciti vlasnik kuce ? Dali je to tocno? Kome se mogu obratiti ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

Prije 1 tjedan supruga mi je rekla da zeli okoncati nas brak i zeli me istjerati iz kuce njezinih roditelja koji nisu kazali da moram otici. Sada me zanima koja su moja prava buduci da imamo dvoje djece ? Te njezini mi nisu jos rekli da moram otici nego samo ona. Koliko sam uspio procitati ne moze me ona izbaciti nego me moze izbaciti vlasnik kuce ? Dali je to tocno? Kome se mogu obratiti ?

 

 

Istina je da vas formalno kao stanara može izbaciti samo vlasnik , ali mislite li da će njeni roditelji biti na vašoj strani?

Ako se budete inatili, prijavit će vas za obiteljsko nasilje. To vam je sad standardni postupak, vašoj ženi to su vjerojatno svi već savjetovali.

Prvo si dajte vremena i pažljivo, čak više puta detaljno pročitajte ovo:

 

Diskriminacija očeva u postupku razvoda

 

i ovo:

 

Mit i istina o obiteljskom nasilju

 

Tu imate detaljno opisano što otprilike možete očekivati ako vaša rastava završi u konfliktu.

 

Moj savjet vama je da pod hitno sklonite negdje na sigurno sve najvažnije dokumente, i druge važne i vrijedne stvari (rodne listove, domovnicu, kreditne kartice, slike, nešto gotovine, možda laptop, itd...) - za slučaj da jednostavno naiđete na zaključana vrata i policiju pred vratima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

Prije 1 tjedan supruga mi je rekla da zeli okoncati nas brak i zeli me istjerati iz kuce njezinih roditelja koji nisu kazali da moram otici. Sada me zanima koja su moja prava buduci da imamo dvoje djece ? Te njezini mi nisu jos rekli da moram otici nego samo ona. Koliko sam uspio procitati ne moze me ona izbaciti nego me moze izbaciti vlasnik kuce ? Dali je to tocno? Kome se mogu obratiti ?

 

pa ako ne zeli brak onda sto cete je tjerati na to

 

ako ste za vrijeme trajanja braka ustekli neku imovinu imate pravo na pola

 

ako ste u dobro sa njezinim roditeljima vidite da li ima neka pogucnost da vam iznajme dio kuce radi dobrobiti svojih unuka

 

ako ne izgleda da cete moci materjalno podnjeti razvod, troskove stanovanja i alimentacije

onda se fino pokupite u inozemstvo i snadite se

 

primjetite da ste sad u braku i da imate sva prava

 

ovo vam je razdoblej kad ste u najboljem pravnom polozaju ali samo ako ste svjesni svih svojih prava i znate ta ce neuroticne xxxx pokusati odigrati sve napade na vas, barem jesu na mene (neke, ne sve!)radnice "centra"

 

taj vas idealan pravni polozaj upravo i jest razlog za najgore moguce lazi i napade u ovoj fazi

 

odlaskom npr u njemacku bi dobili na vremenu, godinu, godinu i pol da se snadete i "potkozite"

i onda mozete se obratiti njemackom pravosudu za svoja prava

 

vi ste muz, procjenite

neke zene su zle a neke nisu

 

u slucaju da vas je izdala nemate zaista sto tu vise traziti a ono sto cete sad dobrovoljno propatiti ce vam se stostruko dobro vratiti i izbjeci cete puno mizerije

 

ja sam prvu fazu nakon izdaje dobro odradio, tekao je i paralelni finanacijski napad, i to sam otrpio i odbio.

osveta uskracivanjem djeteta je zapocela nakon 2, 3 godine i trajala nekoliko godina.

naravno to je u naravi bilo uskracivanje oca djetetu, a ne obrnuto.

 

da nisam morao ja ne bih ratovao, a kad sam vec morao ratovati ratovao sam najbolje sto sam znao. Pobjedio sam, stvari su izgledale jako gadno, zatvarali su me, prijetili zabranjivali susreta ali ja sam gurao svoje i podizao uloge u toj partiji pokera, Slom protivnika, koji su bili okupljeni oko bivse de dogodio naprasno, odjednom ja sam osjetio da im je receno ozbiljno kazano: dosta!

I nisam ja bas tako rijetka iznimka samo drugi koji to postignu, to da neutraliziraju malicioznu zenu, su obavezani na sutnju jer se koriste kanali utjecaja i moci koji moraju biti povjerljivi da bi premrezenost funkcionirala.

 

 

 

 

 

vi ste sad u idealnom polozaju jer vas nisu iskompromitirali

 

brak ce biti automatski razveden ako godinu dana niste bili u kontaktu

 

a materjalnim osamosatljenjem i pod pravnim kisobranom neke normalne drzave cete dobiti da ce djeca imati u vama cvrsti oslonac u zivotu.

 

bol i patnja radi rastanka u pocetku ce bit zaboravljeni a susreti nece biti optereceni monstruoznim optuzbama koje cete uciniti nepotrebnim i nemogucima.

 

ovo vam je novi pocetak i zapravo vam je napravljena usluga, nova sansa, novi zivot uz to da imate srecu da vec imate dvoje djece

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija