Jump to content

Rad uz rodiljni u vlastitom d.o.o


kikolo

Preporučene objave

Otac mi je vlasnik privatnog poduzeća sa 4 zaposlena koje se bavi ugostiteljstvom i trgovinom.,dakle d.O.o.

Ja trenutno koristim rodiljni dopust od supruge još nekih par mjeseci,zanima me da li ja za to vrijeme kao vlasnik tjs. sin vlasnika (uži član obitelji) imam pravo raditi u našem ugostiteljskom objektu ili trgovini i ako mogu koja je procedura u tom slučaju?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Korisnik iz Zakona o rodiljnim i roditeljskim potporama ("Narodne novine", broj 85/08 , 110/08 , 34/11 , 54/13 i 152/14 ) kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 do 10.000,00 kuna ako u propisanom roku ne prijavi svaku promjenu koja utječe na gubitak ili promjenu osnova za korištenje bilo kojeg prava iz Zakona.

 

Za vrijeme korištenja prava o svim okolnostima, a pogotovo onim o početku rada u obvezi si obavijestiti onog tko je izdao rješenje o korištenju prava, a početak rada je činjenica zbog koje prestaje pravo priznato prema odredbama Zakona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija