Jump to content

Otkup police- prava


Danica38

Preporučene objave

Postovani, mama je sklopila policu investicijsko zivotno osiguranje u triglav osiguranju 2007 god na 15 god i do sada uredno otplacivala. Sada bi radili otkup police nakon 9 god.... Jedan od uvjeta ( a ima ih nekoliko al ona ne ispunjava ostale uvjete jer se ne seli van RH, razvod, itd) jedan uvjet za otkup police je smrt uzeg clana obitelji i traze papire od police i sve ostalo sto je ok i smrtni list sto je ok jer traze da vide da je udovica. Ali mi nije jasno zasto traze i potvrdu o smrti supruga a ne zele priznati samo smrtni list- znaci traze i smrtni list i potvrdu o smrti. Iako je mama jedini osiguranik po toj polici, muz joj nije nikada imao nikakvo osiguranje, jedina sam joj ja kcer kao zakonski nasljednik ako umre da novce dobijem ja. Ali mama je ziva, kakve veze sa mojoj mamom ima smrt i uzrok smrti mog ocuha/ njenog muza ako on nije bio nikada osiguran. Znaci, osigurana je samo moja ziva mama.... A zasto traze tako detaljne informacije o smrti njenog muza koji je umro 2014 god i ona nema pravo nikakve naknade za njegovu smrt.... Ona samo zeli prekinuti osiguranj, tj.zeli napraviti otkup svoje police.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija