Jump to content

Ugovor o povjerljivosti podataka


Desirederius

Preporučene objave

Pozdrav svima

Ovako. Stupio bih u poslovnu suradnju s jednom osobom koja je (neformalni) strucnjak u tom podrucju, ali dosta poznat u RH. Napisao sam vec svoj dio, a dogovor bi bio da on napise drugi dio knjige pa da to objavimo i podijelimo dobit.

E sad, ja nisam siguran da ce on pristat na to, pa bih, prije nego sto mu dam detalje svega sto sam napravio i napisao,sklopio ugovor o povjerljivosti podataka tako da on, ako ne zeli siradjivati sa mnom, ne moze samostalno to iskoristiti...

Mogu li sklopiti ugovor o povjerljivosti tih podataka koje bi on dobio od mene na tom sastanku? Ako da, moze li se u njega uvrstiti i odredba o naknadi stete..? I treba li ga sastaviti javni biljeznik ili je dovoljno da samo ovjeri potpise?

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moze li se u njega uvrstiti i odredba o naknadi stete..
upravo taj uglavak u ugovoru štiti vaš interes(opća pravila obveznog prava o naknadi štete)
treba li ga sastaviti javni biljeznik ili je dovoljno da samo ovjeri potpise?
nije nužno da vam ugovor sastavlja javni bilježnik,niti je nužna ovjera potpisa,no radi vaše sigurnosti ipak ovjerite potpise.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija