Jump to content

Zalba na testiranje alkohola u krvi


krvavi

Preporučene objave

Dakle ovako, zaustavili su me neki dan u sklopu akcije ne alkoholu, a popio sam prije toga 2 pive i napuhao pazite sad...0.12...i vec sam mislio ok nista, pustali su me i za vise kad ono vidim oni se ne sale i da mi idu za to pisat kaznu posto sam jos "mladi vozac" (4.5 godine vozim) i uzeli mi vozacku na 18h. I tako ja sad moram napisati zalbu I.PP zagreb i pojaviti se na sudu radi dva xxxxxxx koji su malo preozbiljno shvatili svoj posao i umjesto da love pijane vozace meni pisu kaznu za xxxxxxx 0.02 (kad se oduzme 0.1 radi moguce greske uredjaja), pa bi volio da me netko poštedi muke i napise mi najbolju moguću zalbu (student sam, nezaposlen, zivim s roditeljima itd). Hvala unaprijed

uređeno: od G-man
neprimjeren rječnik
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Inače, uređaj kojim su te testirali pamti, tako da ne mogu zanemariti ništa što je izmjereno. Npr. ispišu 8 kazni, a nazor utvrdi da su imali 10 alkoholiziranih. Za puštanje je moguće dobiti i kaznenu prijavu, a njen rezultat je najčešće otkaz. Tako da pričekaj malo prije nego što počneš pljuvati.

 

Što se tiče žalbe, imaš na ovoj temi kratko o žalbama, pa se odluči hoćeš li žalbu s priznanjem/kajanjem, bez izjašnjavanja o krivnji ili s poricanjem, pa si prepravi primjer koji ti najviše odgovara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro je ljudi, znam da za alkohol nema i ne treba imati opravdanja, ali kad se radi o 0,02 onda stvarno ne razumijem cemu tolika strka...pitam samo radi tog da znam da li da u zalbi trazim saslusanje na sudu i da li da priznam da sam popio jednu pivu ili da negiram i idem tipa na fermentirano voce ili nekakve slatkise s likerom, sto ce mi najsigurnije donijeti ponistenje kazne?

 

Ažurirano

 

Da, ali zar me nisu mogli pustit pod presumpcijom da nisam mladi vozac? Prije godinu dana sam imao isti takav slucaj gdje sam napuhao 0.2 i nije bilo govora o tom da ce me kaznit, odma su me pustili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija