Jump to content

Banka zabranila najam


baksuz12

Preporučene objave

Poštovani,

 

ako sam pogriješila , molim za premještaj pitanja...

 

molim za Vašu pomoć,

 

2012god. uzela sam stambeni kredit ,subvencionirana kamata 4 godine(veza APN) .sljedeće 2 god. povlaštena kamata

kupljena garsonjera od 35m2

 

u ugovoru o kreditu stoji klauzula:

1.stan se nesmije iznajmljivati.

2.stan se može prodati po isteku 6-te godine otplate kredita.

 

nadalje, 4 god. subvencionirane kamate su istekle, kontaktiran APN , u vezi mogućnosti najma stana, oni su rekli da po isteku subv. kamate nemaju ništa više s mojim pravima, da kontaktiram banku.

 

kako se moja životna situacija promjenila u 4 god. , i navedena kvadratura stana mi uskoro neće biti dovoljna,

molim za savjet ili mišljenje , da li bi banka uz zahtjev mogla napraviti aneks u kojem bi pisalo da se stan može dati u najam.

 

s obzirom da moj budući ima kredit za svoju nekretninu, nebi nam bilo lako otplaćivati 2 kredita.

 

hvala unaprijed,

 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

molim za savjet ili mišljenje , da li bi banka uz zahtjev mogla napraviti aneks u kojem bi pisalo da se stan može dati u najam.

 

lp

 

može ako banka hoće. obratite se banci.

ako ste vlasnik stan bi mogli i iznajmljvati a banci bi trebalo biti u ionteresu da redovito plaćate rate kredita. možete drugom kreditom (možda bi bio i povoljniji) otplatit postojeći kredit. otpaltom kredita prestaje važiti ugovor po tom kreditu. obratite se banci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

može ako banka hoće. obratite se banci.

ako ste vlasnik stan bi mogli i iznajmljvati a banci bi trebalo biti u ionteresu da redovito plaćate rate kredita. možete drugom kreditom (možda bi bio i povoljniji) otplatit postojeći kredit. otpaltom kredita prestaje važiti ugovor po tom kreditu. obratite se banci

 

Postovani,

Puno hvala na komentaru.

Svakako cu se obratiti banci , ako nista prije onda po isteku 6 god. Kad imam pravo otplatiti kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija