Jump to content

Ovršni postupak


rhianna_p

Preporučene objave

Poštovani,

 

bila sam prisiljena uzeti mikro zajam od jedne tvrtke.

 

Dug je 3.900 kn za vratiti, sad je već prošlo par mjeseci nisam zajam uspjela vratiti.

Možda netko ima iskustva ili zna koliko me troškovi ovršnog postupka čekaju, odgovorili su mi na e-mail da više ne mogu platiti dug da je pokrenut ovršni postupak, račun mi još nije u blokadi.

 

Zanima me i da li mogu prije otvorit zaštićen račun u Fini, jer sve mi se čini da bude blokada došla 15. kad nam se isplaćuje plaća

 

Zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što su ti rekli da ne možeš sad vratit dug zbog pokrenute ovrhe je sigurno netočno! Ti svoj dug može uvijek počet vraćat, nema veze jel pokrenuta ovrha ili ne. Jedino što ćeš sad pored glavnog duga i kamate mora platit i te troškove ovrhe koje sud odredi ili bilježnik. Nema razdoblja kad dužnik ne može vraćat svoj dug. Čak je i bolje za tebe da ga što prije kreneš vraćat jer ćeš ga ionako kad tad morat vratit a što manji dug manja i kamata i troškovi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Poštovani,

 

bila sam prisiljena uzeti mikro zajam od jedne tvrtke.

 

Dug je 3.900 kn za vratiti, sad je već prošlo par mjeseci nisam zajam uspjela vratiti.

Možda netko ima iskustva ili zna koliko me troškovi ovršnog postupka čekaju, odgovorili su mi na e-mail da više ne mogu platiti dug da je pokrenut ovršni postupak, račun mi još nije u blokadi.

 

Zanima me i da li mogu prije otvorit zaštićen račun u Fini, jer sve mi se čini da bude blokada došla 15. kad nam se isplaćuje plaća

 

Zahvaljujem na odgovorima

 

Hej molim te mi reci koji brzi zajam,ja dugujem vec mjesec dana,pa me zanima mogu li me tako brzo blokirat

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Naime, moja situacija je ovakva:

Prije 2 mjeseca uzeo sam brzi kredit kod Nereide sa otplatom na 2 rate. Prvi ratu sam riješio ali rok za otplatu druge mi je isteko neki dan. Trenutno nisam u mogućnosti platiti već sam ih kontaktirao i pokušao se dogovoriti da ću kasniti mjesec dana kada ću riješiti i tu drugu ratu. Naravno njihov odgovor je bio da me ne mogu toliko čekati.

Sad me zanima da li oni mogu proslijedit taj moj dug agenciji za prisilnu naplatu ili ipak imam vremena mjesec dana prije nego oni bilo što poduzmu.

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija