Jump to content

krediti-savjet


anonimno

Preporučene objave

Postovani,buduci neznam u koje pravo spada ovaj slucaj stavio sam ga na ostala pitanja.Imam dugovanje prema zagr.banci po tekucem racunu i visa kartici.Kako sam tek odnedavno u mirovini isao sam na dogovor sa bankom da mi odbijaju od mirovine.Preko njihovog odvjetnika sam napravio izjavu o obustavi dogovorenog iznosa(1000 kn od mirovine 1700kn) i ovjerio kod javnog biljeznika.Obustava jos nije pocela(neznam zasto)Danas sam primio rjesenje o ovrsi za visa karticu te nalog da se dugovanje(zajedno sa kamatama) +troskovi postupka(2230,25) namire u roku 8 dana.Bio sam u banci zbog toga gdje su mi rekli da oni s tom ovrhom nemaju nista te da oni slijede proces otkaza kredita te da to vidim sa njihovim odvjetnikom.Prije nego odem kod odvjetnika molim upucene da me savjetuju sto se da uciniti da ne dodje do ovrhe.Dodao bih jos kako su me (naravno ) zbog duga tuzili te mi je jednom prilikom oduzeta putovnica da bi mi rekli ako dam izjavu da ce odustati od tuzbe.Ja vjerujuci da ce tako biti napravim izjavu koja mi bas i nije povoljna(s obzirom da moja obitelj ima samo ova primanja).I na kraju dobijem uvjetno 2 god.Jos jednom molim pomoc odnosno savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija