Jump to content

"Vrijedjanje" sluzbene osobe putem interneta


cinnamon

Preporučene objave

Lijepi pozdrav,

Veceras mi je policajac urucio papir gdje pise da ce protiv mene biti pokrenut prekrsajni postupak zbog remecenja javnog reda i mira po clanku 17.st.1 zakona o prekrsajima protiv javnog reda i mira dana 7.10.2016. putem drustvene mreze na stranici jednog portala.

Naime, teskom mukom sam nasla taj clanak, naveden je krivi datum u obavijesti, datum "vrijedjanja" je 6.10.2016.

Nadalje, u clanku se radilo o tome da je portal spomenuo da je policija hvatala prijestupnike u prekrsaju a koji nisu prelazili preko pjesackog prijelaza te prijestupnike koji se nisu zaustavljali automobilom na zebrama. A moj komentar je bio " hvatate male ljude dok vam cijeli tjedan dve romkinje kradu novcanike i mobitele, znate koje su (sami su napisali da znaju) te da imate fotografije (i to su napisali) ali svejedno nikome nista" .

Ja Vas molim da mi objasnite gdje je uvreda sluzbene osobe, jer me se trerira po zakonu kao zadnjeg kriminalca te me se izjednacava sa osobama koje u najmanju ruku zbilja vrijedjaju sluzbene osobe.

Takodjer receno mi je da sad cekam poziv za sud..

Da napomenem, ako cini razliku, nemam nikakve kazne pa cak ni parkirne niti sam ikada bila u konfliktu sa zakonom.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija