Jump to content

Priznavanje profesionalnog oboljenja


kesonja

Preporučene objave

Molim za savjet što mi je činiti dali tražiti od HZZO-a priznavanje prof.bolesti i imati pravo na 100% bolovanje ili odustati od tog zahtjeva i zadovoljiti se sa 80% koje imam trenutno jer sam duže od 6 mjeseci na bolovanju i ne zna se još koliko ću biti jer me čeka operacija kralježnice i ručnog lakta.Nakon razgovora sa jednim liječnikom medicine rada koji me uvjerava da mi je uzalud se truditi sa zahtjevom i podnositi prijavu hzzo-u jer da nema šanse da mi priznaju to pravo jer da ne mogu dokazati da su moja oštečenja vezana za fizički posao kojega radim nakon dugo godina rada a od istih posljedica obolijevaju i moje radne kolege uglavnom problemi sa kralježnicom.Međutim trenutno znam i ja i moj liječnik opće prakse da su povrede direktna posljedica posla kojega radim.Dali je to stvarno uzaludan trud kako me uvjeravaju i kakva su moja ev.radna prava vezano za invalidnost i buduću mirovinu,kakve beneficije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija