Jump to content

Iseljenje iz firminog stana, odjava rezija


Inav

Preporučene objave

Molim Vas ako bi mi mogi pomoci u pronalasku rijesenja! Moj otac bi iselio iz stana koji je dobio od firme na koristenje. Ta firma vise ne postoji, nego je ostao samo ured koji se bavi rasprodajom nekretnina te firme, namirenja vjerovnicima i sl, a moj tata tom uredu redovito placa najamninu za taj stan.Rezije su sve na njegovo ime. Kako se odjaviti iz tog stana i njegovih rezijskih troskova?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim Vas ako bi mi mogi pomoci u pronalasku rijesenja! Moj otac bi iselio iz stana koji je dobio od firme na koristenje. Ta firma vise ne postoji, nego je ostao samo ured koji se bavi rasprodajom nekretnina te firme, namirenja vjerovnicima i sl, a moj tata tom uredu redovito placa najamninu za taj stan.Rezije su sve na njegovo ime. Kako se odjaviti iz tog stana i njegovih rezijskih troskova?

 

pismeno obavjesti stečajnog upravitelja da napušta stan.

pismeno obavjeti komunalna poduzeća da više nije korisnik stana (od ?) i da račune ispotavljaju stečajnom upravitelju. upisat stanje brojila na dan iseljenja i prijaviti stanje brojila isporučitelju. obavjesti i grad zbog komunalne i vodne naknade.

zašto ne razmisli o kupnji stana? o namjeri obavjesti stečajnog upravitelja. možda bi cjena stana bila prihvatljiva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija