Jump to content

duplo zdravstveno osig.


kandi1

Preporučene objave

zagrebu

 

Ažurirano

 

u zgb

 

kao umirovljenik imaš zdravstveno osiguranje i nije potrebno plaćat i policu zdravstvenog zdravstvenog (u hrvatskoj ). i muž kao član kućanstva ima pravo na zdravstveno osiguranje u HR (ako živi u HR).

dopunsko zdravstveno osiguranje uplaćuješ ( i z sebe i za muža).

gdje muž plaća zdravstveno osiguranje? u njemačkoj ili hrvatskoj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru,ali izgleda krivo sam se izrazila,radi se o normalnom zdravstvenom osig. dobila sam mirovinu izakonski zdravstveno,ali prije nego sto sam dobila mirovinu nisam bila osigurana pa me suprug prebacio na svoje njem.zdravstveno da budem osig.posto sam prije god. dobila hrvatsku mirovinu i zdravstveno pa nisam ni razmisljala da sam duplo zakonski zdravstveno osig.(neradi se o dopunskom) sto sada da radim i dali cu imati nekih posljedica

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru,ali izgleda krivo sam se izrazila,radi se o normalnom zdravstvenom osig. dobila sam mirovinu izakonski zdravstveno,ali prije nego sto sam dobila mirovinu nisam bila osigurana pa me suprug prebacio na svoje njem.zdravstveno da budem osig.posto sam prije god. dobila hrvatsku mirovinu i zdravstveno pa nisam ni razmisljala da sam duplo zakonski zdravstveno osig.(neradi se o dopunskom) sto sada da radim i dali cu imati nekih posljedica

 

u NJemačkoj imaš njihovo osiguranje.

u HRvatskoj Hrvatsko.

ili je on plaćo osiguranje u Hrvatskoj?

ili je bio osiguran samo u Njemačkoj? tada to osiguranje nije važilo za Hrvatsku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija