Jump to content

Kamera na stubištu gleda u moja ulazna vrata


gemix

Preporučene objave

Poštovani, neznam dali sam promašio pod forum, stoga ako jesam molim administratora/moderatora da temu premjesti

 

Situacija je slijedeča, živim u stanu na prvome katu u zgradi sa 5 stanova, po 2 na svakoj etaži i 1 penthouse na vrhu zgrade, preko puta mene je prazan stan a i naš je bio prazan 7 godina, te si je susjed, ujedno i predstavnik stanara instalirao kameru na stubište koja gleda ravno u moja ulazna vrata, a pristup kamerama ima samo on (ne vidim smisao jer na ulazu u zgradu imamo video portafon), te je na vrh zgrade montirao dvije kamere na način da svaka od njih ima pogled na moje balkone, tj pokrivaju polovicu balkona pa ja nemogu koristiti svoj prostor bez "big brothera),

 

Zanima me koja su moja prava, imam li ja pravo zamoliti ga da iste ukloni ili sudskim putem uz prijavu (ako da kakav je postupak i kome se obračam) jer ovo nema smisla, narušava mi privatnost skroz a i nije osoba s kojom se da išta usmeno dogovoriti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Zanima me koja su moja prava, imam li ja pravo zamoliti ga da iste ukloni ili sudskim putem uz prijavu (ako da kakav je postupak i kome se obračam) jer ovo nema smisla, narušava mi privatnost skroz a i nije osoba s kojom se da išta usmeno dogovoriti!

 

policiji (pismeno) susjeda prijavi za neovlašteno snimanje.

predhodno od susjeda traži da ukloni kamere koje snimaju tvoj ulaz u stan i balkon (pismeno sa povratnicom ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija