Jump to content

Dalibor1985

Preporučene objave

Poštovanje!

Naime imam problem sa poreznom upravom...nisam primio rjesenje za povrat poreza za 2017god.mada sam 2016 predocio svu dokumentaciju za povrat poreza koje bi oni morali imati u sistemu...imam dvoje uzdrzavane dijece od toga jedno sa autizmom (100% invaliditet)...Danas odem do svoje porezne uprave i vele da kao kompjuter nije prepoznao te podatke...hm zanimljivo a nije bilo nikakve promjene do daljneg a za 2016 sve uredno isplaceno...molim za savjet...znam da moram pisati zalbu sa povratnicom...samo neznam na koji nacin...hvala unaprijed...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svakakvih oni tamo problema imaju da je to cudo!!

U mome slucaju, povrat zaprimljen uplatom na racun, a rjesenje doslo tek nakon mjesec dva dana...

Posljite im pismeni dopis prema vasoj nadleznoj poreznoj upravi s pitanjem i kopijom predanih dokumenata pa sacekajte sluzbeni odgovor...

mozete kod te djelatnice zamoliti da vam objasni ukratko kako da slozite dopis, naslovite ga, i posaljete na protokol... (iako sam svjedok tome, da i na takav nacin komunikacije ne odgovore, vec nazovu na telefon i kazu sto bi trebali napisat, a nece da pisu jer eto imaju puno posla pa nemaju vremena, iako im je lijepo receno da se pismeno ocituju...) 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija