Jump to content

Prava kod kupljenig tv -a koji je neispravan


dina2909

Preporučene objave

29 01. navečer (nedjelja) kupili smo tv u santa donenici koji je bio na popustu 4.800 kn. Veću petak, znači na tv star 4 dana gubi zvuk, u subotu mali ina zvuka malo ne i pojavila su se dvije veće sjene u donjem dijelu ekrana. U subotu zovemo dućan i oni nam govore da tv ne dovozimo njima da to prvo treba milom poslati na njihove reklamacije, što sam i učinila. U ponedjeljak dobivam odgovor da odnesem tv u dućan di je kupljen da ga oni pošalju na servis na popravak na što sam ja negodovala i tražila novi tv ili povrat novaca jer taj tv he prodan sa kvarom i oni su mi rekli da mi ne mogu pomoći da je to procedura. Danas ih zovem da vidim šta je sa tim jer je prošao cijeli tjedan a oni meni odgivaraju da je tv na servisu i da oni tu ne mogu ništa dok se tv ne popravi, na što sam ja opet tražila zamjenu ili novce. Rekli su mi da oni raxumiju da je to novi tv ali neka čekam. Koje su tu moje mogućnosti sada? Neda mi se dati toliki novac za tv koji je u startu pokvaren i popravljan molim pomoć da imam argumente ako postoje kada odem do njih

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija