Jump to content

Gradjevinska Prevara


robi-beti

Preporučene objave

Neizvršeni ( ugovorom ) dogovoreni radovi !!

Gradjevinska firma iz Vinkovaca mi je započela radove na izgradnji kuće . Nažalost , nakon izvršene trečine uguvorenih i plačenih radova ( za radnike , za materijal , za dovršenje nekog drugog gradilišta , pa će se pošteno baciti na moje ...) jednostavno su svi skupa nestali . Nema im traga . Tako sam ostala kratkih rukava . Sad se pojavljuju neki drugi ljudi odnoseći stvari sa gradilišta , tvrdeći da su te stvari samo posudjene za moju gradnju . Steta je velika , bojim se da će biti još i veća . :bonk: Znam da sam pogriješila , ( "Prijateljev veliki prijatel") . Policija ne želi doći na uvidjaj . :-? Šta sad najprije da napravim ?? S. O. S. :thankyou:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne razmijem koje stvari uzimaju ti neki drugi?

Imate li priznanice o isplaćenom novcu?

Ako zovete policiju i kažete da Vam strani ljudi dolaze u Vašu kuću i uzimaju nešto policija MORA izići na uviđaj! Kako ste se obratili policiji?

Kaznenu prijavu treba svakako podnijeti odmah.

Imate li ugovor o izvođenju građevinskih radova?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno da imam potvrde o isplaćenom novcu , takodjer imam i potpisani ugovor sa svim opisima poslova .

Krenula sam na poloiciju onog trenutka kad sam otkrila da mi je nestala perilica iz podruma . ( nije vezano za gradnju , ali u podrumu je bio i alat . )

Sad dolaze neki drugi investitori i odnose drvenu gradju . Kaze da je to njegovo .

Policija je napisala zapisnik (otisla sam lično u stanicu ) i rekla da se obratim advokatu . Nije izašla na teren . :-? Drvenu gradju odnose na silu . ja ih ne mogu spriječiti . :clint: Zanima me samo kome da se obratim ... :cry: Grdjevinska prevara

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija