Jump to content

Brak s strankinjom!!!


Marin_m

Preporučene objave

Neki mi govore onako, neki ovako! Zapravo, interesira me što njoj treba?

 

Rekli su mi u matičnom uredu: da ona mora imati: matični list, i dokument da nije u braku. Naime, takav dokument onda ne može dobiti. Jer oni u svojoj ruskoj putovnici imaju pečat o bračnom stanju. Ne putovnici za inozemstvo, već u ruskoj putovnici. I da li je potreban apostil, na dokumente koje će imati. A gdje da dobije taj dokumet, da nije u braku????? :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja mislim a ti provjeri,da potvrdu da nije u braku,moze dobit u njenom maticnom uredu,znaci tamo di su joj izdali Rusku putovnicu ne onu za inozemstvo.Tu bi morala dobiti takvu potvrdu.Brat mi je ozenio Poljakinju i bilo je nesto slicno.Takodje ce joj mozda trebti potvrda da nije kaznjavana,koju ce dobiti u policiji u njenom gradu i opcini ili glavnoj stanici policije.I da te sve potvrde ne smiju biti starije od 6 mjeseci.Pokusajte pitati na opcini di bi se vjencali da li bi primili faks iz Rusije pa da tako malo ubrzate.A za Hrvatske drzavljane potrebna je domovnica , rodni list i osobna,kao i osobne za kumove,takse od 250 ili350kn,i da znate najranije mozete zakazat vjencanje za2 mjeseca unapred a ne manje od mjesec dana,sem ako tamo ne places:)pa ti izadju u susret.Za nju je takodje potrebna i putovnica za inostranstvo naravno a ona Ruska joj ne vazi ovdje sem te potvrde koju ce joj izdat taj isti ured:)puno srece i nedaj te se iznervirat,ako vec niste odustali zbog papirologije :-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija