Jump to content

Zahtjev za ponovno pokretanje postupka


gitatonka

Preporučene objave

Hrvatski sam branitelj od 1991. god. imam status MVI sa 30% tjelesnog oštećenja.

2005. god. predao sam zahtjev za priznanje statusa RVI odnosno promjenu iz statusa MVI u RVI. 2006.god. dobio sam rješenje kojim se moj zahtjev odbija bez prava na žalbu, ali sa pravom na tužbu upravnom sudu, u roku od 30 dana.

Kako sam tankih živaca, i bez novaca potrebnih za odvjetnika, totalno razočaran i u svakodnevnoj borbi za golu egzistenciju svoje obitelji, zanemario sam tužbu to jest nisam je podnio.

Nakon razgovora sa nekim pravnicima kojima sam iznio svoju problematiku, shvatio sam da sam tužbu ipak trebao predati.

Budući da na ovom forumu ima zaista pametnih i dobronamjernih ljudi, molim vas da mi odgovorite, dali i nakon koliko vremena mogu ponovo predati zahtjev za obnovu postupka ?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kako ti je prošao rok za tužbu upravnom sudu, jedina ti je mogučnost da ponoviš zahtjev za priznavanje rvi ali ne kao novi zahtjev jer je i za to prošao rok nego ako imaš neke dodatne liječničke dokumentacije pa obnavljaš zahtjev. bitno je da u uredu za obranu to od tebe zaprime. onda kad dobiješ opet odbijenicu odeš kod pravnika županijske hvidre da ti on sastavi žalbu za upravni sud. moj ti je savjet da ne pišeš žalbu sam.

pošalji mi na email ili pm kako je nastala MVI.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija