Jump to content
Sign in to follow this  
mjok

ovrha - povlačenje žalbe na rješenje o dosudi?

Preporučene objave

Radi se o prodaji nekretnine u ovršnom postupku.

Dražba je održana, nekretnina je prodana, i općinski sud je donio rješenje o dosudi nekretnine kupcu.

Na to rješenje sam podnio žalbu županijskom sudu. Županijski sud još nije donio svoju presudu u vezi žalbe.

PITANJE: Da li mogu povuci svoju žalbu žup. sudu na rješenje o dosudi, i kako to učiniti?

Koji zakon regulira povlačenje žalbe?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Možeš.

Napiši podnesak u kojem ćeš izjaviti da povlačiš žalbu u tom predmetu.

Najbolje da izravno predaš podnesak na Županijski sud, a trebao bi i na Općinski sud predati jedan primjerak (pa će onda Općinski dostaviti Županijskom).

Kada Županijski zaprimi žalbu, vratit će spis prvostupanjskom sudu, jer nema o čemu odlučivati.

Podijeli ovu objavu

Molim Vas za pomoć !

Kod mene je održana držaba , došlo mie j riješenje o dosudi kupcu . Želim se žalit ,al iskreno ne znam ni sta da pišem tamo ! Konzultirala sam se sa nekim odvjetnikom koji me otpilio i rekoa da nema se smisla žalit ako prije isteka tog žalbenog roka ne platim i onda time pokušam pobit to riješenje o dosudi ! Molim za pomoć . Sutra mi ej zadnji dan ! Šta ste pisali u žalbi i d ali mi je jedini izlaz da sutra kad je zadnji dan žalbe platim i kažem , evo platila pa ukinite riješenje . Ja nemam mogućnost platiti dug prije 20 .5 i sve mi se čini da ću ostat bez krova na d glavom !!! POmagajte !!!

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show