Jump to content
Sign in to follow this  
mjok

ovrha - povlačenje žalbe na rješenje o dosudi?

Preporučene objave

Radi se o prodaji nekretnine u ovršnom postupku.

Dražba je održana, nekretnina je prodana, i općinski sud je donio rješenje o dosudi nekretnine kupcu.

Na to rješenje sam podnio žalbu županijskom sudu. Županijski sud još nije donio svoju presudu u vezi žalbe.

PITANJE: Da li mogu povuci svoju žalbu žup. sudu na rješenje o dosudi, i kako to učiniti?

Koji zakon regulira povlačenje žalbe?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Možeš.

Napiši podnesak u kojem ćeš izjaviti da povlačiš žalbu u tom predmetu.

Najbolje da izravno predaš podnesak na Županijski sud, a trebao bi i na Općinski sud predati jedan primjerak (pa će onda Općinski dostaviti Županijskom).

Kada Županijski zaprimi žalbu, vratit će spis prvostupanjskom sudu, jer nema o čemu odlučivati.

Podijeli ovu objavu

Molim Vas za pomoć !

Kod mene je održana držaba , došlo mie j riješenje o dosudi kupcu . Želim se žalit ,al iskreno ne znam ni sta da pišem tamo ! Konzultirala sam se sa nekim odvjetnikom koji me otpilio i rekoa da nema se smisla žalit ako prije isteka tog žalbenog roka ne platim i onda time pokušam pobit to riješenje o dosudi ! Molim za pomoć . Sutra mi ej zadnji dan ! Šta ste pisali u žalbi i d ali mi je jedini izlaz da sutra kad je zadnji dan žalbe platim i kažem , evo platila pa ukinite riješenje . Ja nemam mogućnost platiti dug prije 20 .5 i sve mi se čini da ću ostat bez krova na d glavom !!! POmagajte !!!

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this