Jump to content

ovršni zakon


azron

Preporučene objave

Ponovo postavljam pitanje jer nikako da mi nitko odgovori.U kojim slučajevima se prenosi ovrha zbog duga sa supruga na suprugu.Da li tu vrijedi neki zakon obitelji da ja kao supruga jednako odgovaram za suprugove dugove kao i on sam.Točnije,dug prema kartičnoj kući.Da li meni može sjesti ovrha za njegov dug?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

azron je napisao:

Ponovo postavljam pitanje jer nikako da mi nitko odgovori.U kojim slučajevima se prenosi ovrha zbog duga sa supruga na suprugu.Da li tu vrijedi neki zakon obitelji da ja kao supruga jednako odgovaram za suprugove dugove kao i on sam.Točnije,dug prema kartičnoj kući.Da li meni može sjesti ovrha za njegov dug?

 

Poštovana,

 

nekoliko puta Vam je odgovoreno no očito niste zadovoljni pa Vas molim da opišete Vašu situaciju jer je Vaše pitanje postavljeno tako da ćete teško dobiti zadovoljavajući odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

dobar dan,molim vas za odgovor:vlasnik sam obrta sa dugom od 200000kn,stigla mi je je ovrha na imovinu,od imovine imam samo kuću u kojoj stanujem ja i obitelj pa me zanima mogu li mi otuđiti kuću.i naravno da sam svijesan da dug treba platiti ali trenutno novaca nemam ....hvala i pozzzzzzzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija