Jump to content

pomoć hitno


anonimno

Preporučene objave

Molim Vas sve hitno da mi netko kaže kako napisati dobru žalbu. Naime dobila sam odbijenicu za posao, radila sam na tom radnom mjestu tri mjeseca i zadovoljila sve uvjete rada, međutim ugovor je bio na tri mjeseca, ja sam dobila otkaz, a nakon mjesec dana je ponovno otvoren natječaj za to radno mjesto ja sam se prijavila, međutim primljena je savim neka druga osoba bez radnog iskustva, pa bi ja uložila žalbu, pa vas molim da mi pomognete. Unaprijed zahvalna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Ako sam dobro shvatila, vi ste bili u radnom odnosu na određeno vrijeme. Stoga, ugovor vam je istekao nakon tri mjeseca - niste dobili otkaz. Ugovor sklopljen na određeno vrijeme prestaje istekom roka na koji je sklopljen i to nije otkaz.

 

Oni su ponovno raspisali natječaj za to radno mjesto, što vjerojatno znači da po njihovim kriterijima niste zadovoljili. i

 

Koliko ima smisla ulagati žalbu i eventualno ići na sudski spor, to ćete sami procijeniti ovisno o tome da li su tražili osobu sa radnim iskustvom ili nisu, kakvi bi vam bili izgledi da uopće ponovno dobijete to radno mjesto itd.

Ako pišete žalbu pozovite se na dio u kojem su tražili osobu s radnim iskustvom a primili su bez (ako je tako bilo i ako znate da ta osoba nema iskustvo)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija