Jump to content

fina=pljačka


Jonke

Preporučene objave

Ovko,

. Ja sam spreman da se savjetujem sa svima i načini na koji je se to napravilo. A moj je plan da se skupimo nas koliko je moguće i u svim poslovnicama fine i banaka pravimno guževe, čak i šttrajkamo glađu. Medije pozovemo i definitivno da se pokažemo kako smo hrabri i nismo kukavice. Spreman sam na sve samo da ovo ludilo od pljačke i kriminalaca prođe...Halo ljudi pa tko je uvodi red? Oni koji pljačkaju desetljećima...sjetite se tako je i Sanader uvodio reda, pa im je se oteo kontorli i oni su ga otjerali.

predlažem svima da se udružimo i idemo pokazat što možemo a ovo će pred izbore biti pouka svima.

Javite se tko razmišlja kao ja.

A i mi bi sa tužbama mogli malo zatrpati i njihove sudove, jer taj sud nije pravičan ako diskriminira građane.

Poduzeće je napravilo dug od 40 milijuna kn. i nikome ništa.

A država da i ne pričamo kome je sve dužna..Smiješni su da su red počeli raditi na najugroženijima.

Ja sam spreman ići na sve, a imam puno primjera moj sused je star i invalid nema se kome obratiti niti ima šta jest. NIti može otići do grada, nema djece niti internet...KOliko je takvih primjera? Promjenimo ovo mi jer oni neće nikada..Donose zakone protiv nas a ne protiv sebe. :kavica::palac::-o

uređeno: od Spitfire
neprimjereno izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija