Jump to content

Izvanredni zdrastveni nadzorni pregled


Marko31

Preporučene objave

Pozdrav svima.Dobio sam danas zabranu upravljana postom i uz to zakljucak da se upucujem na izvanredni zdrastveni nadzorni pregled radi utvrdivanja dusevne i tjelesne sposobnosti za upravljanje vozilima.Dakle imam par pitanja i nadam se da znalci mogu pomoci.Dakle kakva je procedura i kome se javljam za pregled? Kakav je pregled u pitanju? Onakav kao za autoskolu ili ima i vadenja krvi ili neceg treceg? Kakve su posljedice ako se ne pojavim na tom pregledu jer od danas mi vec tece zabrana upravljanka? Pregled je zbog voznje pod utjecajem opojnih droga.Hvala puno na odgovoru i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ideš na pregled tamo gdje si išao kao za auto-školu i pregled je u biti isti, ali se dodatno gleda i ono radi čega si poslan. Konkretno u ovom primjeru, testirat će te i na droge. Tako je rečeno u domu zdravlja jednom korisniku koji je prethodno imao isto pitanje, ali nije mu rečeno na koje droge će ga testirati, niti nam je to povratno napisao.

 

Ako ne obaviš pregled u roku, dobit ćeš dodatnu kaznu (1000 kuna), a i poništit će ti vozačku dozvolu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima.Dobio sam danas zabranu upravljana postom i uz to zakljucak da se upucujem na izvanredni zdrastveni nadzorni pregled radi utvrdivanja dusevne i tjelesne sposobnosti za upravljanje vozilima.Dakle imam par pitanja i nadam se da znalci mogu pomoci.Dakle kakva je procedura i kome se javljam za pregled? Kakav je pregled u pitanju? Onakav kao za autoskolu ili ima i vadenja krvi ili neceg treceg? Kakve su posljedice ako se ne pojavim na tom pregledu jer od danas mi vec tece zabrana upravljanka? Pregled je zbog voznje pod utjecajem opojnih droga.Hvala puno na odgovoru i pozdrav.

 

čeka te vađenje krvi i posjet psihijatru. osobno iskustvo-drinking-osobna lječnica mi je izvadila krv u svojoj amb,nalaz bija popodne gotov. nazvala je med.rada i uputila me psihiću na pregled. s nalazima krvi,nalazom psihijatra i poviješću bolesti sam iša na med.rada. prije nego odeš na med.rada-obavezno se raspitaj za cijenu! ja sam platija 480 kn,a rođak za pregled poradi produženja vozačke-590 kn....s tim da je s te privat med.rada upućen u labos OB na vađenje krvi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija