Jump to content

Zakon o odvozu komunalnog otpada odnosno kante ispred kuće


Velebit0802

Preporučene objave

Poštovani, vlasnica sam vikendice u jednom malom mjestu nedaleko grada Senja. Premda u kući boravimo samo tijekom ljetnih mjeseci, znači u prosjeku mjesec dana u kući, smeće plaćamo I van sezone kada se ne nalazimo u objektu dok većina stanovika (ne vikendaša) to ne čini. Problem je u tome što kantu za odlaganje otpada ispred kuće nemamo već se veliki kontejner za bacanje smeća nalazi 200m od kuće prema mjestu koje je nenaseljeno. Ove godine kuću smo odlučili iznajmljivati, ali komunalni otpad nam je najveći problem. Kontaktirala sam komunalac Senj nekoliko puta I slala mailove, ali bezuspješno da ih pitam da li imamo pravo na manji kontejner ispred kuće obzirom da smeće jedini plaćamo u tom kraju premda tamo ne živimo, ali bez odgovora. Manji kontejneri postoje i nalaze se duž magistrale na potezu iz Senja prema Karlobagu, znači da je moguće. Možete li mi pomoći I reći da li kao vlasnik imamo pravo na kantu (kontjener) ispred kuće ili ne? Ako da, da I istu moramo snositi o vlastitom trošku ili to osigurava grad?

Hvala vam puno na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija