Jump to content

Odvjetnik


Branki_4

Preporučene objave

Lijep pozdrav....sto uciniti??

Odvjetnik je nekada mene,moju obitelj,moju tadasnju suprugo zastupao(darovnina,naslijede,..)a sada samo moju bivsu suprugu i u potpunosti protiv mene,podjelu imovine(samo kuce u hrvatskoj)a daljnja zajednicka imovina u Austriji-nista,kaze to se tamo rjesava...

Ne zeli da dode do dogovora van suda i tako je i rastavu bez djecevukao godinu dana mada sam pimeno i usmeno slao da zelim da se to zavrsi cim prije.

Kuca zajednicka bila na meni i ja bez pogovaranja reko da joj dajem pravo upisa na to al van suda..on kaze ne,sve ide na sud.

Uzeo joj hrpu novaca i jos uzima.

Prije nego je rjesenje doslo i bilo pravomocno on slao poruke preko e maila da joj dam u nekom roku stvari koje njoj pripadaju i piso da ve.doc policija itd....

Ja trazio da mi jave kada zeli ona doc po stvari i opet nista.a ja zivim i austriji isto kao i ona,i radimo ovdje.

Ona se porodila 6mjeseci posle rastave i sad djetetu sam ja otac mada znam da nije jer nisam nost imo s njom.

Zvala policiju da sam ju tukao,i policija mee izbacilaiz stana,nikad se nisam vise tamo vratio a nakon mjesec dana doslo od policije da nema osnova je se kupala vrelom vodom....

Sto uciniti???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što želite učiniti? Po mom mišljenju, možete se samo braniti od lažnih optužbi, ali ne možete utjecati na odnos između Vaše žene i Vašeg bivšeg odvjetnika, sve to ustvari želi Vaša bivša žena i ona daje blagoslov na sve te radnje. Možda on od Vaše žene dobiva krive informacije o tome da ste Vi bili nasilni prema njoj ili da uskraćujete kontakte radi podjele imovine. Koliko ja shvaćam, Vi ništa od toga ne financirate i ništa ne ide iz Vašeg džepa.

Točno je da hrvatski odvjetnik ne može zastupati u Austriji, već je za to potrebno angažirati austrijskog odvjetnika.

Odvjetnik ne može utjecati, pogotovo na nekim zatrpanijim sudovima, koliko traje brakorazvodna parnica.

Što se tiče kuće, to ste možda mogli riješiti i bez suda, ali ako je bilo volje za dogovorom.

Točno je da ako je dijete rođeno u roku od 300 dana od okončanja braka, vrijedi zakonska pretpostavka da je otac djeteta majčin bivši muž, to nije odvjetnik izmislio, to je zakonska odredba.

Kažem, što biste željeli učiniti? Možete odvjetnika disciplinski prijaviti ako mislite da Vas maltretira, ali to je otprilike sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija