Jump to content

Paušalno oporezivanje - Datum početka rada u sred mjeseca


fiddler1889

Preporučene objave

Pozdrav ljudi,

pokušao sam naći odgovor na forumu, ali naslovi tema ne govore previše o pitanjima u njima, dok pretraga i ne radi baš najbolje.

Imam obrt - paušalno oporezivanje. Došlo mi je rješenje s porezne, piše 1138.50 kn godišnje puašalnog poreza, 379.50 kn mjesečno. Plaća se trojesečno, do kraja tromjesečja.

1138.50 / 379.50 = 3

Jel to znači da moram platiti samo za zadnje tromjesečje, do kraja prosinca? Počeo sam raditi 11. rujna, što je sa 20 radnih dana u rujnu?

Hvala lijepa na vremenu i pažnji! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
, fiddler1889 je napisao:

Pozdrav ljudi,

pokušao sam naći odgovor na forumu, ali naslovi tema ne govore previše o pitanjima u njima, dok pretraga i ne radi baš najbolje.

Imam obrt - paušalno oporezivanje. Došlo mi je rješenje s porezne, piše 1138.50 kn godišnje puašalnog poreza, 379.50 kn mjesečno. Plaća se trojesečno, do kraja tromjesečja.

1138.50 / 379.50 = 3

Jel to znači da moram platiti samo za zadnje tromjesečje, do kraja prosinca? Počeo sam raditi 11. rujna, što je sa 20 radnih dana u rujnu?

Hvala lijepa na vremenu i pažnji! 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, fiddler1889 je napisao:

Jel to znači da moram platiti samo za zadnje tromjesečje, do kraja prosinca?

Da

prije 3 sati , rlopatny je napisao:

Počeo sam raditi 11. rujna, što je sa 20 radnih dana u rujnu?

Kako ste kao obrtnik obvezni podnijeti godišnju poreznu prijavu, za taj dio će te vjerovatno dobiti rješenje o manjem uplačenom porezu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija