Jump to content
upitnik2015

Stranka uvid u spise

Preporučene objave

Pozdrav,

Ne znam gdje tocno stavit temu

Izgubila sam prvostupanjsku presudu I zalbu na nju, 

Zanima me pravo na uvid u spise spora na opcinskom sudu u zagrebu.

Po kojem se zakonu trebam pozvat, 

Jer sam informirana da kao stranka u sporu , imam pravo odvjetnica ili ja, imat uvid u spise spora na opcinskom sudu

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 1 minutu, drot13 je napisao:

Odeš u pisarnicu i kao stranka u postupku zatražiš uvid u spis. Ne trebaš se na ništa posebno pozivati niti si komplicirati, to je uobičajeni postupak.

Hvala na odgovoru, 

Pitam za svaki slucaj, 

Jer sam trazila odvjetnicu da to napravi, 

A dobila sam odgovor, da joj se javim za par dana, pa ce mi javit dali je uspjela dobit uvid u spis 

Znaci da trk ja na opcinski s osobnom I presudom I trazim uvid I prijepis sta mi treba

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Similar Content

• objavio dijana19
      Pozdrav! 
      Trebam samo da mi netko potvrdi
      Naime ove godine sam kupila stan cije vlasnistvo je bilo 1:1,kupljeno kreditom banke, sve proslo ok, upisala se kao vlasnik i to je to
      Supruga prethodnog vlasnika potpisala da se odrice bracne stecevine, ugl sve po proceduri rijeseno
      Sada dolazi neka prva vlasnica od prije cca 10 - 15 godina da se ona razvodi i da je tada njen suprug prodao stan nekom xy, a ona se nije slozila i da je pola stana njeno tada bilo, taj xy je tada vec prodao stan zy, a zy je prodao uy i mi smo tek od uy nakon 10 - 15 godina kupili stan
      Navodno je ta prva vlasnica dobila neki spor protiv bivseg muza i dosla je najaviti pazikuci da ce ona ima potrazivanja na stan
      Ona jel tako nema pravo potrazivanja na stan koji sam ja kupila sa cistim vlasnistvom i jedino potrazivanje moze imati prema bivsem suprugu? 
      Mi se ne trebamo brinuti? 
      Unaprijed hvala! 
      Lp

• objavio Allese
      Kod svog teleoperatera sam uzeo tarifu bez ugovorne obveze. Nakon 3 mjeseca podnio sam prekid tarife i ponovo vračanje na bonove. Nakon nekoliko dana dobio sam račun od 2600kn za prijevremeni raskid ugovora, koji nema ugovornu obvezu a to znači ni prijevremenog raskida. 
      Slao sam im žalbu u kojoj oni odgovaraju negativno a razlog navode stavke koje uopče nemaju veze sa mojim slučajem. Kako vidim da se to neće riješiti mirnim putem želio bih pokrenuti sudski spor protiv teleoperatera a kako neznam ništa o tome molim pomoć tj detalje oko toga kako sa kime i gdje se pokreče spor? Te koliko šta košta. 
      Posjedujem sve papire i sve datume kad sam sa njima stupao u kontakte i gdje se jasno vidi da su prekršili sva pravila o roku odgovora na žalbe i sve radnje koje smo započeli te se vidi da svoj posao rade traljavo, manjkavo i poluamaterski. 2600kn ne želim platiti jer da sam tarifu plačao 24 mjeseca ukupno nebi premašila taj iznos. Napominjem da tarifa nema ugovornu obvezu a jedino što ja želim izbjeći je blokada računa. Hvala
  • Online korisnici