Jump to content

Online kupnja


Dominik Drago

Preporučene objave

Pozdrav,

naručio sam ekran za komp 13.12.2017 i čekam nekakvih tjedan dana da mi ga dostave.

Stigne mi ekran 20.12.2017 i pošto sam bio na poslu nisam paket raspakirao. Kad sam došao doma, složim ekran, upalim ga i imam šta i vidjet.

Ekran je bio slomljen.

Pošaljem im odmah isti dan mail da je ekran dostavljen u neispravnom stanju.

Odgovorili su im da im spakiram sve nazad i da će DPD doći nazad po paket. (Javili su mi se 21.12.2017. i rekli da će DPD pokupiti paket)

U međuvremenu ja nazovem DPD te mi oni kažu da je svaka pošiljka osigurana i da se ne brinem.

Pošto poštarina nije plaćena u HR, nadležan je DPD u Mađarskoj. Neka pošiljatelj paketa kontaktira DPD u Mađarskoj te će oni pokriti troškove i bit će mi poslan novi uređaj.

Tješim sam sebe, odlično. Nema frke.

Dolazi mi DPD 08.01.2018 i odnosi slomljeni ekran. (čekam od 21.12. rekao ajde, bio je Božić, Nova godina pa nisu došli ranije)

 Od tad nikakav odgovor od njih.

 Ja im 17.01. šaljem mail gdje je pošiljka, šta je s ekranom, u kojoj je to fazi.

Dolazi mi mail 22.01. da im to DPD još uvijek nije dostavio te da će mi javiti kad stigne.

Ja nazovem DPD i pitam njih gdje je taj paket, kako da to nije dostavljeno. Oni mi odgovaraju da je taj paket bio dostavljen 09.01. u Budimpeštu. (znači ovi me lažu da nisu primili paket)

 DPD mi pošalje dostavnicu i potvrdu o dostavi paketa te ja to sve skupa pošaljem njima.

Odgovaraju mi 12.02.2018. da je servisu pregledali proizvod i potvrdili da je kvar nastao usljed fizičkog oštečenja te da popravak kao takvog jamstvo ne pokriva. Kao javit će se DPD-u te onda naknadno meni.

Poslao sam im slike paketa di se vidi da je oštećen.

Zvao sam ih više puta ali im se nitko ne javlja na telefon. Slao sam im mailove da želim povrat novca ali me ignoriraju.

Sad je već sredina 03. mjeseca a još nisam niti dobio ekran niti novce.

 

Da li mi netko može pomoći po ovom pitanju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija