Jump to content

Godišnji odmor nakon iskorištenog rodiljnog i roditeljskog dopusta i dopusta za njegu djeteta


5raG

Preporučene objave

Poštovani, dana 05.04.2016.godine rodila sam dijete. Nakon iskorištenih pola godine rodiljnog dopusta i pola godine roditeljskog dopusta, nastavno sam počela koristiti pravo na dopust za njegu djeteta sa težim smetnjama u razvoju i navedeno pravo mi je prestalo dana 24.04.2018.godine. 

 
Ali, budući je odluka HZZO-a o navedenom pravu na dopust malo kasnila tj. donešena je nakon 05.04.2017.g., a pravomoćna je postala tek 14.04.2017. godine, bila sam primorana početi koristiti godišnji odmor iz 2016. godine kako bi se pokrila ta rupa. Čim sam zaprimila odluku HZZO-a, godisnji odmor sam prekinula i počela koristiti pravo na dopust, koji je evo trajao sada do 24.04.2018.godine, kada sam evo zaprimila rješenje HZZO-a o obustavi prava na dopust za njegu.
 
Moje pitanje glasi: da li sada stupanjem na posao, imam pravo iskoristiti načeti godišnji iz 2016. godine, i da li godišnji iz 2017. godine imam pravo iskoristiti do 12. mjeseca 2018. godine.
 
Hvala najljepša. 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija