Jump to content

Problemi s mobilnim operaterom


Čovjek2

Preporučene objave

Pozdrav opet ja sa svojim problemima ovako

8.12 meni ističe ugovor, e sada ja imam račune 10.11. mj ukupno 2345 kn duga što sam se žalio i navodno je žalba odbijena al nikad nisu došli na naplatu. Trenutno nemam te novce i sada me zanima ako do 12 mj se ne podmire jel mogu ja ugovor raskinut ili moram podmirit? Pošto kad zovem kažu samo vidim da imate neke stare račune kao nepodmirene bla bla, pa kažem da se žalio i da nez što s njima

2. Problem je veći u utorak 8.5 su mi blokirali broj, nmg zvat,nmg poruke , nmg internet, ako odem van HR neće se ni mene moć zvat ko da idem u BB to je sve nastalo zbog duga od 635kn 2. mj kojeg sam podmirio. Zovem jučer kaže da ne zna što nisam uključen da sam trebo bit da provjera da će me uključit ili jučer ili u roku 24 h. 24h je prošlo pošto je jučer u 12 h zvano, a ja još nisam isključen i što ja sada mogu radit. Pošto je isključene nastalo radi tog duga od 635 kn,a nezz jel trebam prvo 3 mj podmrit pošto je dug nekih 420 kn. Sama tarifa mi je 180kn , pa malo parking i tako skupio se 3 mj a u 2 sam neš mjenjo tarifu pa su mi to valjda zaračunali. Kada se žalim nekulturni su kažu sami ste krivi ne može utjetac na to. Okej jesam sam si kriv što sam plaćao parking jer je ova država kakva je i svi gledaju kako bi te pokrali -.-. 

Mene interesira kako ja mogu sada utjecat da me uključe pošto govore sačakajte pa dokle da čekam ,em im visoke račune plaćam kad platim dođe opomena kako nije plaćen krajinje su ne ozbljni

Radi se o VIPU ako nisam spomenuo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija