Jump to content

Komunalna naknada - Gradovi


G.T.

Preporučene objave

Poštovani,

nedavno sam otišao do Gradske Uprave u gradu u kojem sam nekad živio da vidim da li ima kakvih potraživanja jer znam da je nešto u tom periodu ostalo.

U međuvremenu su se promijenile strukture i saznao sam u odjelu za komunalije da mi žele naplatiti veliku sumu za periode poslovanja u tom gradu, a to je 

period od 2006. do 2011.. Dotični pravnik mi je pokazao rješenja koja ja nikad osobno nisam vidio te sumu od koje sam skoro pao na g.....( s kamatama do 2017.)

Pitao sam ga da li se moće uputiti prigovor zastare s obzirom na proteklo vrijeme a on kaže da je istekao rok za prigovor jer su oni slali obavijesti i opomene i rješenja i sl.

E sad, s obzirom da oni ne idu preko bilježnika već njihova pravna služba direktno šalje rješenja i prijedloge Fini za blokadu odnosno ovrhu,

na koji način bi se mogao boriti protiv toga. Prigovor zastare mi pada na pamet pa žalba na odbijanje prigovora,

Isto tako pravnik tvrdi da su mi slali opomene i rješenja na adresu.( Ja sam živio u drugoj državi)

Isto tako moja adresa u Pošti d.d. nije usklađena sa MUP-om jer mi je prebivalište na granici dva mjesta odnosno različitih poštanskih brojeva te se redovito događa i sa drugom poštom da je ne primimo.

Ima li netko od Vas prijedlog?

Zahvaljujem unaprijed!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija