Jump to content

Prometna + alkohol


Delboy1987

Preporučene objave

Poštovani, jučer sam imao prometnu nesreću u kojoj sam kriv, oduzeo sam prednost vozilu, koje nisam vidio da dolazi jer  je bio kamion parkiran uz cestu. Ja sam izlazio sa sporedne ulice na glavnu i skretao u lijevo, i iz tog smjera je dolazio kombi u koji sam udario. Napuhao sam 1.33, drugi vozač ništa. Bila je policija na uviđaju.

 Dosad nisam imao prometnih nezgoda, ni nikakvi prekršaj za alkohol. Auto sam kupio pred mjesec dana i odmah ga prenio na sebe, a polica osiguranja glasi na bivšeg vlasnika.

Zanima me kakva mi kazna slijedi od policije( na koju ću se žaliti)  te kako ide ovo s osiguranjem, tj kad nije moja polica, i jel mene poslije osiguranje tuži za nadoknadu štete jer je bio alkohol ?

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, Delboy1987 je napisao:

A kolko bi osiguranje me moglo tražit? Punu cifru, tj kolko bude procjena na drugom vozilu?

Naravno, koliko oni budu imali ukupnih troškova i koliko oni isplate oštećenom, jer ste, u trenutku prometne nezgode bili u alkoholiziranom stanju u kojem slučaju osiguranje pokriva troškove popravka oštećenom, ali poslije od Vas potražuje da im to refundirate (vratite) zbog utvrđenog alkohola prisutnog kod Vas u trenutku nastanka štete...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija