Jump to content
Delboy1987

Prometna + alkohol

Preporučene objave

Poštovani, jučer sam imao prometnu nesreću u kojoj sam kriv, oduzeo sam prednost vozilu, koje nisam vidio da dolazi jer  je bio kamion parkiran uz cestu. Ja sam izlazio sa sporedne ulice na glavnu i skretao u lijevo, i iz tog smjera je dolazio kombi u koji sam udario. Napuhao sam 1.33, drugi vozač ništa. Bila je policija na uviđaju.

Dosad nisam imao prometnih nezgoda, ni nikakvi prekršaj za alkohol. Auto sam kupio pred mjesec dana i odmah ga prenio na sebe, a polica osiguranja glasi na bivšeg vlasnika.

Zanima me kakva mi kazna slijedi od policije( na koju ću se žaliti)  te kako ide ovo s osiguranjem, tj kad nije moja polica, i jel mene poslije osiguranje tuži za nadoknadu štete jer je bio alkohol ?

Unaprijed zahvaljujem

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
objavljeno (uređeno)
Prije 52 minuta, Delboy1987 je napisao:

A kolko bi osiguranje me moglo tražit? Punu cifru, tj kolko bude procjena na drugom vozilu?

Naravno, koliko oni budu imali ukupnih troškova i koliko oni isplate oštećenom, jer ste, u trenutku prometne nezgode bili u alkoholiziranom stanju u kojem slučaju osiguranje pokriva troškove popravka oštećenom, ali poslije od Vas potražuje da im to refundirate (vratite) zbog utvrđenog alkohola prisutnog kod Vas u trenutku nastanka štete...

Uređeno od Željac047

Podijeli ovu objavu

objavljeno (uređeno)

Onda mi bude veselo.. baš sam ga pogodio ravno u prednji desni kotač i savinuo ga, desna vrata i bočna klizna... Generalno sranje mi ispada.. 

Uređeno od Delboy1987

Podijeli ovu objavu

objavljeno (uređeno)
prije 4 sati , Delboy1987 je napisao:

A kolko bi osiguranje me moglo tražit? Punu cifru, tj kolko bude procjena na drugom vozilu?

Naravno.točno koliko su isplatili drugome.

Mogli ste se sami dogovorit.

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad