Jump to content

Auto upit


here2rule

Preporučene objave

Postovani, 

Naime, ja sam u blokadi vec duze vrijeme, oko dvije godine i pod dosta velikim teretom, cirka 100 000kn i trenutacno sam prijavljen na pola radnog vremena i normalno mi se skida 1/4 od place posto imam zasticeni racun.

No sad mene zanima posto sam dosao u mogucnost da dobijem auto, dali eos matrix koji mi sjedi za vratom ili banka mogu ovrsiti taj auto koji je na meni bez obzira sta mi skidaju sa place ili je bolja mogucnost to prepisati na nekog drugog.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, here2rule je napisao:

dali eos matrix koji mi sjedi za vratom ili banka mogu ovrsiti taj auto koji je na meni bez obzira sta mi skidaju sa place ili je bolja mogucnost to prepisati na nekog drugog.

Svakako je najbolje da ga prepišete na nekoga drugoga, odnosno da nikako ni ne postaje Vaše vlasništvo.

Dok Vam se prisilno naplaćuje dug preko plaće, ne mogu pokrenuti ovrhu na motornom vozilu. Međutim, mogu povući ovršni prijedlog i dolazi do obustave postupka na plaći. No potom, ponovno pokrenu ovršni prijedlog i to ovaj put na motornom vozilu ukoliko bude u Vašem vlasništvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 19 minuta, here2rule je napisao:

I pitanje jos jedno. Kad se ocekuje novi ovrsni zakon jer planiram krenuti u osobni bankrot jer nemam imovine na sebi

 

Prije 6 minuta, sivko je napisao:

Novi Ovršni zakon je u izradi, ali prije iduće godine, mislim da nema šanse da stupi na snagu.

Za Vas bi bile bitne, izmjene i dopune Zakona o stečaju potrošača (u fazi su da trebaju biti izglasane), a koje bi trebale značajno unaprijediti cijeli postupak.

A do tada možda Vam može koristiti informacija da je u Narodnim  novinama nedavno objavljen Zakon o otpisu dugova fizičkim osobama

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_07_62_1284.html

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija