Jump to content

POSVOJENJE I DRŽAVLJANSTVO


anonimno

Preporučene objave

Molim ako bi mi netko znao odgovoriti na pitanje.

Rođena sam 1982 u Njemačkoj , iste godine sam posvojena. Moji posvojitelji zivjeli su u Njemačkoj 20 godina ( oboje su inače Hrvati) . 1987 zajedno sa svojim roditeljima( posvojiteljima) dolazimo u RH. Moj otac poništava moje njemačko državljanstvo.

Zanima me imam li pravo na Njemačko državljanstvo , ponovo , budući da sam posvojena , i rođena u Njemačkoj??

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To sto si rodjena i posvojena u Njemackoj nema nikakve veze sa drzavljanstvom tj. to nije osnova za dobiti drzavljanstvo (mozes biti rodjena i na brodu na Oceanu,pa koje bi onda drzavljanstvo trebala imati!!!??).Jesi li ti sigurna da si imala drzavljanstvo ili samo DOZVOLU BORAVKA (Aufenthalterlaubnis) - to je ogromna razlika! Ako si zaista imala drzavljanstvo,mislim da bi se o tome trebala informirati u Njemackoj jer jedino oni ti mogu dati 100% tocne podatke o daljnjem procesu.Nije mi jasno zasto su ti "roditelji" ponistili njemacko drzavljanstvo (sto imaju u glavi ;hrvatsko domoljublje??).Zaista su bistri!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija