Jump to content

ZABILJEŽBA, ODBIJENI PRIJEDLOG ZA UKNJIŽBU


hakela9

Preporučene objave

Molim nekog kompetentnog da mi objasni što znači "odbijen prijedlog za uknjižbu"
Naime 01.03. 2019 sam podnio zahtjev za uknjižbu na svoje ime kuće i dvorišta kojeg je vlasnik 1/1 moj pokojni otac na temelju ugovora o doživotnom uzdržavanju,po kojem on ostavlja meni te nekretnine(uz klauzulu da Mama ostaje doživotni korisnik nekretnine).
I to je sve verificirano na ostavinskoj raspravi,tj, nekretninna  iz ugovora nije ni bila dijelom rasprave jer sam priložio ugovor o doživotnom uzdržavanju,te ju je javna bilježnica isključila iz ostavine.
I prije ostavinske rasprave sam podnio zahtjev za uknjžbom u sudu,ali i još nisam dobio nikakvo riješenje,ali uvidom u zemljišne knjige na internetu a preko posjedovnog broja i broja čestice da piše: "

Zaprimljeno 01.03.2019.g. pod brojem Z-1111/2019

ZABILJEŽBA, ODBIJENI PRIJEDLOG ZA UKNJIŽBU, prava vlasništva Marko Markić na čest. broj 4444/3 ove k.o

Zaprimljeno 01.03.2019.g. pod brojem Z-4444/2019

ZABILJEŽBA, ODBIJENI PRIJEDLOG ZA UKNJIŽBU, prava vlasništva Markić Marko na čest. broj 4444/4 ove k.o.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija