Jump to content

utvrdjivanje ocinstva


sestra

Preporučene objave

Prvi put ucestvujem na forumu pa se bas ne snalazim, ali bih bila zahvalna ako mi se moze pomoci:brat mi je pod cudnim okolnostima izvrsio samoubojstvo a zivio je u izvanbracnoj zajednici u kojoj je rodjeno dijete.Tek nakon njegove smrti saznali smo da dijete nije upisano i da ga on nije priznao.Zena sa kojom je zivio nista ne poduzima da se dokaze ocinstvo,a drugi brat i ja bi htjeli znati da li je dijete naseg pokojnog brata.Kako to utvrditi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sestra je napisao:

Prvi put ucestvujem na forumu pa se bas ne snalazim, ali bih bila zahvalna ako mi se moze pomoci:brat mi je pod cudnim okolnostima izvrsio samoubojstvo a zivio je u izvanbracnoj zajednici u kojoj je rodjeno dijete.Tek nakon njegove smrti saznali smo da dijete nije upisano i da ga on nije priznao.Zena sa kojom je zivio nista ne poduzima da se dokaze ocinstvo,a drugi brat i ja bi htjeli znati da li je dijete naseg pokojnog brata.Kako to utvrditi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Njegova bivša se potrudila da "očisti" kuću prije nego ju je napustila, ali nešto sam načula da može sa analizom krvi najbližih srodnika, u ovom slučaju, moja krv ili drugog brata, sve naravno da mati djeteta pristane na tako nešto, jer ona to ne traži a okolo priča kakvi smo mi kad smo dijete isterali iz rođene kuće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možete probati i sa bratom, ali ako je djete stvarno od pokojnoga onda se po krvi obitelji vidi da je oko 50 % moguće oćinstvo, jer pravo oćinstvo se dokazuje sa 99,999 %. Ako je oćinstvo nemoguće onda je test 100 % negativan iz obitelji. Za to je potrebna suglasnost majke djeteta ako je mlađe od 16 god.

Mnogo uspjeha i sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija