Jump to content

popravni


anonimno

Preporučene objave

bok svima, evo ja sam na žalost izašla i srušili su me na 2 predmeta, .....evo sada me zanima, kakva je prolaznost, da li su ispitivači stroži, kako se mogu izbjeći nepoželjni ispitivači kao i svaka druga informacija koja mi sada ne pada napamet a BITNA JE!!!!!!!!! stoga dajte kolege, valjda pozna netko nekog ko je imao popravni, thanks :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne pišeš radnju (osim ako to izričito nisu odredili da je pišeš), prolaznost je veća (pa imaš samo dva predmeta), stroži nisu (ne znam zašto bi trebali biti), ispituju te odmah tj. prije ostalih kandidata (tako je barem bilo)

 

po meni možeš pasti na popravnom samo ako nemaš pojma

 

ne stišći paniku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam bila na popravnom. Bilo je super iako mi nije bilo svejedno. Ponovila sam vikend prije ispita, odgovarala sam oko dvadesetak minuta. Ništa drugačije nego inače. Odgovarala sam sama dok je kolegica koje je također bila na popravnom odgovarala zajedno sa grupom od tog dana. Sve ovisi o ispitivaču.

Ali padaš samo ako fakat nisi naučila!!!!1

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dajte još malo ovakovih ohrabrujućih tekstova, zbilja mi je lakše, evo ja idem za neka dva tjedna na popravak iz jednog ispita i na gasu sam ko i prije cijelog ispita, a najgore mi je kad pomislim na veličinu rizika koji je pred popravnim i to iz 1/10 cijelog ispita, ponavljam i dobro se osjećam ali strah je golem!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija