Jump to content

Kako dalje????


Nina35

Preporučene objave

Evogac i mene i moje situacije,a naravno i pitanja. Prije 6 godina sam se udala i preselila u drugi grad...naravno uselila se mužu u stan...rodila dijete...više ne radila nego radila i tako. Mužev momački stan smo proširili, opremili...a caka je u tome što on ima dvije firme i sve što smo kupovali za stan i sve ostalo on je kupovao preko firme. E pošto je idili došao kraj mene zanima na što ja imam pravo tj, jasna mi je bračna stečevina , ali kako se tretira to što se sve kupovalo (nelegalno) kao za firmu,pa onda dobit, privat lova na invest fondovima... što ćemo mi točno podijelit??? :-?:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E pošto je idili došao kraj mene zanima na što ja imam pravo tj, jasna mi je bračna stečevina , ali kako se tretira to što se sve kupovalo (nelegalno) kao za firmu,pa onda dobit, privat lova na invest fondovima... što ćemo mi točno podijelit???

 

Ovo što Vam je jasno u redu, a ja mislim da ćete se morati oko ovog drugog sami dogovoriti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija