Jump to content
Immortalis22

Diners

Preporučene objave

Poštovanje, 

imam jedan problem, na diners kartici sam stvorio dug, za 6. Mjesec 7600 kn, za 7. Mjesec 8000 kn i za 8. Mjesec imam 1700 kn, e sad ja bi taj cjelokupni iznos mogao platit kroz 15 dana.

Diners sluzbu za naplatu pokušavam dobiti vec 3 dana ali mi se ne javljaju...

E sad moje pitanje je kolika je vjerojatnost da mi u ovih 15 dana dok ne platim blokiraju moj tekuci racun ili pokrenu ovrhu s obzirom da mi nisu poslali niti jednu opomenu, niti su me zvali?

dali bi me uopce prije trebali nazvat ili poslat neku obavijest ili nesto, neznam kako to funkcionira.

Uređeno od Immortalis22
Podijeli na drugim stranicama

Poštovanje, danas sam vratila karticu Dinersu jer  je nisam u mogućnosti plaćati više. Iznos mi je 9960 kn i prvo sam dogovorila da ću platiti u 2 rate, no međutim kako ipak neću biti u mogućnosti vratila sam ima karticu i zvala u odjel naplate na što su mi rekli da nisam trebala vraćati karticu i da će mi sada cjelokupni iznos biti 12000 kn i da gubim kreditni rejting . Pošto sam rekla da nisam u mogućnosti vratiti cijeli taj iznos odjednom, dogovorili smo da uplatim 1000 kn 15.9. a da ćemo se za ostatak onda dogovoriti kad dođe cjelokupni račun. 

Zanima me ovo za kreditni rejting i znate li možda kako ide daljnje dogovaranje oko računa? Zahvaljujem. 

Da, može se dogovoriti, ali je pri tome bitno da se držite dogovora. A da bi se držali dogovora bitno je da se obvežete na nešto što ćete moći ispunjavati, jer ste u protivnom nerealnim sporazumom o obročnoj otplati samo odgodili rješavanje problema u postupku prisilne naplate.

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...