Jump to content

Policijski test na drogu!!!


anonimno

Preporučene objave

Još ne vjerujem šta mi se noćas dogodilo. Vraćam se s posla oko 2 ujutro, policija me zaustavlja, jeste voljni pristupiti testu na droge, nakon 20 min čekanja test pokazuje pozitivno na BZO, nisam pojma imao šta je to, navodno tvar koju sadrže neki lijekovi, pristajem na vađenje krvi i nakon 2 sata rastajem se s patrolom. Ostao sam bez vozačke na tri dana, pretrpio neugodnosti, a ne znam šta me još čeka nakon analize krvi. Kod kuće sam se jedino sjetio lijeka protiv kašlja koji sam pio prije tjedan dana. Molim savjet šta napraviti ako analiza bude pozitivna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim savjet šta napraviti ako analiza bude pozitivna.

 

ne boj se, ako nisi konzumirao drogu analiza nece biti pozitivna.

 

policijski brzi test na droge nije dokaz, on moze pogrijesiti i grijesi cesto puta (ne bas da grijesi nego nije sposoban razlikovati kemijski slicne spojeve koji nisu droge od pravih droga), plinska kromatografija je nesto sasvim drugacije i ona ne grijesi.

 

ako pak jesi bio pod narkoticima, analiza je nepobitan dokaz i ne mozes napraviti nista.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija