Jump to content

Preraspodjela na drugo radno mjesto tijekom pandemije


wileda

Preporučene objave

Poštovani,

kao pripravnik socijalnog rada u ustanovi u kojoj radim tijekom organizacije posla i podijele na timove, premješten sam na radno mjesto za koje je potrebna niža stručna sprema i navedeno radno mjesto nema veze s mojim zvanjem. Prema predviđanjima raznih stručnjaka, navedena situacija s mjerama koje su poduzete uslijed proglašene pandemije, mogla bi potrajati još mjesec ili dva. Kako ja već mjesec dana odrađujem posao na navedenom radnom mjestu, vjerujem da ću na njemu provesti i ostatak vremena do proglašenja okončanja pandemije. Moje nedoumice su vezane uz pitanja može li mi poslodavac tijekom pripravništva odrediti radno mjesto koje nije vezano uz posao socijalnog radnika budući da na taj način ne obavljam rad u struci, te hoće li se navedena situacija u mom slučaju odraziti na okončanje trajanja pripravničkog staža u mom slučaju, pa u najgorem scenariju i nemogućnost polaganja stručnog ispita?

Zahvaljujem na odg.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija