Jump to content

Molim za savjet


anonimno

Preporučene objave

Imam dugovanje prema mrezi 098 u iznosu od 600 eura . Potpisao sam sa njima ugovor . pre tri godine racun je ugasen pre tri godine i 6 mjeseci . Zastarevali takvo sto . Sudski organi su dolazili izvrsiti ovrhu . Ja nisam u HRVATSKOJ vec par godina . Nemam lovu kako i sto ,da se izvucem iz ove situacije . Bojim se doci doma,uhapsice me neko :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

align=lefthttp://www.info-mob.com/slike/clanci/mobitel_tipkovnica.jpg[/img]

 

Ako su, kako ste napisali, "sudski organi" vec izlazili van sa ovrhom, znaci da Vam je dugovanje u postupku ovrhe (tako ste sami napisali), ali isto tako to znaci da zastara moze nastupiti tek za 10 godina (a mozda i mnogo vise). Savjet : 600 eura je mnogo novca ako ga covjek nema, ali dug ce svakim danom biti sve veci i bit ce Vam jos gore. Uvijek se mozete dogovoriti sa 098 mrezom, da nadoknadite dio po dio duga, objasnite im cijelu Vasu situaciju, kada pocnete placati i vracati dugovanja, mozete od njih zamoliti da Vam daju nagodbu, u smislu, da dug vratite u toliko i toliko rata, podmirite troskove postupka, odvjetnika, sudske troskove i ostalo ... i bit cete konacno slobodni. Ukoliko zaista nemate novca, mozete biti oslobodjeni placanja sudskih troskova, samo morate u postupku zamoliti da Vas se oslobodi od istih. Ako ste to propustili (a ocito jeste), mala je vjerojatnost da ce Vam sud takvu zamolbu (koja mora biti pracena dokumentacijom) prihvatiti, ali vrijedi pokusati. Svaka druga varijanta ce Vam izazivati komplikacije, prije ili kasnije ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija