Jump to content

Prolaz na debelo zuto


Benzin

Preporučene objave

Ne znam kako bi dao naslov temi. Situacija je sljedeća semafor nije radio i policijac je kontrolirao krizanje i taman kad sam ja nasio kod semafora je proradio i svijetlilo je zuto te posto sam imo auto iza sebe sam prosao i auto je prosao. Poslje sam vidio u retrovizor da je semafor bio na sekundu prebacen na crveno i odma zeleno. Sada me zanima posto je tamo stajo policajac da li će on to smatrat kao prolaz kroz crveno ili će ignorirat s obzirom na situaciju.  
Policajac se maknuo s krizanja kada je semafor prešao iz treptajuće žutog u samostalno zuto. U toj situaciji ja prolazim kroz krizanje i onda semafor nakon sto sam prosao krizanje svijetli crven i odma žut i zelen. 

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 7 minuta, G-man je napisao:

Nisam vas najbolje razumio - u trenutku vašeg prolaska križanjem, tko je regulirao promet istim, policajac ili semafor?

Semafor. Ja sam naiso i semafor je promjenio iz treptajuće žutog u zuto i kako sam ja imao auto iza sebe prosao sam i auto je prosao taj iza mene. U retrovizoru sam vidio kada sam prosao da taj semafor je na sekundu zasvijetlilo crven ali ono na sekundu i odma zeleno . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija