Jump to content

Može li se tužiti izdavača novina za...?


Zip

Preporučene objave

Može li osoba kojoj je fotografija objavljena u novinama uz ogroman naslov, kojim se optužuje druga osoba da je lopov ili već nešto drugo??

 

Znači naslov je bombastičan!!

 

Primjer: MARKO JE LOPOVČINA, KRADE, LAŽE, MULJA

 

Uz naslov objavljena je Markova fotografija, međutim ispod Markove se nalaze dvije osobe, koje ni u kakvom slučaju nemaju veze sa kriminalom, jednostavno su slikani uz određeni objekat, slučajno su tamo!!

 

Kad netko letimično pročita novine može zaključiti da su te dvije osobe također kriminalci!!

 

Postoji li mogućnost tužbe i odštete??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

:idea: Možeš ti tužiti i uvijek ćeš i aći nekog odvjetnika - samo izvadi novčanik ali pitanje je isplativosti, ekonomske računice, naplativosti tužbe...

 

Neću ja tužiti zato jer nisam na fotografiji, da jesam već bi bio kod odvjetnika!!!

 

Postavio sam pitanje da vidim što drugi misle o tome!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zip je napisao:

Može li osoba kojoj je fotografija objavljena u novinama uz ogroman naslov, kojim se optužuje druga osoba da je lopov ili već nešto drugo??

 

Znači naslov je bombastičan!!

 

Primjer: MARKO JE LOPOVČINA, KRADE, LAŽE, MULJA

 

Uz naslov objavljena je Markova fotografija, međutim ispod Markove se nalaze dvije osobe, koje ni u kakvom slučaju nemaju veze sa kriminalom, jednostavno su slikani uz određeni objekat, slučajno su tamo!!

 

Kad netko letimično pročita novine može zaključiti da su te dvije osobe također kriminalci!!

 

Postoji li mogućnost tužbe i odštete??

 

 

Sorry upao sam u tvoj tekst pa ponavljam.

Da se radi o kakvom Šeksu to bi se riješilo za dan dva , ovako pretpostavljam ništa od toga. :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija