Jump to content

Policijski zapisnik kada jedna strana pobjegne s mjesta nesreće


ivek159

Preporučene objave

Pozdrav svima, probat ću što kraće objasniti situaciju.

Osoba A vozi auto 5.6. u 15h. Osoba B napravi prometni prekršaj i udari osobu A, te pobjegne s mjesta nesreće. Osoba A zove policiju i preko tablice oni pronađu osobu B i ogrebani auto isti dan navečer u 20h te se uspostavi da je auto osiguran.

Nakon 20 dana osoba A dobije policijski zapisnik, broj police, osiguravajuću kuću te ode prijaviti štetu 25.6..

 

Osiguravajuća kuća se žali da neke činjenice nedostaju u zapisniku. Ne piše ništa o samom sudaru i članak zakona koji govori o prometnom prekršaju koji je doveo do sudara. Detalji kako je do sudara došlo. Policija nije ništa napisala o sudaru koji doduše nisu ni vidjeli jer je osoba B pobjegla i tek su je navečer našli doma.

 

Kako bi u tom slučaju trebao izgledati zapisnik? Da li policija smije pisati činjenice o događaju u 15h koji nisu ni vidjeli? Mislim neke stvari su mi sumnjive, zašto policija nije napisala ništa o samom događaju? Ako trebaju oni su zeznuli. Možda i osiguranje traži nešto što znaju da se nemože dobiti jer je ovaj pobjegao.

Kako u tom slučaju doći u osiguravajući kuću? Tko zavlači u toj priči?

 

Hvala!

uređeno: od ivek159
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jesu, poslikali su, nesto pisali, i otisli. Na mjestu nesrece su zatekli samo osobu A. Mozda zapisnik koji ce osoba B dobiti koja je pobjegla nije isti. Ja neznam koje informacije dobiva osiguravajuća kuća. Mozda nisu svi zapisnici jednaki. Mozda osoba B u zapisniku ima cinjence za koje se tereti, dok osoba A je dobila nista konkretno jer policija nije nista uzivo vidjela.

Mozda osiguravajuca kuca ima uvid u oba zapisnika, tko opce treba traziti drugi...

 

Inače radi se o prijatelju, pa nezbam baš sve detalje ali prema priči znam 90% jer pratim slučaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija